
Домкрат гідравлічний підкатний 2 т, висота підйому 135-385 мм, в кейсі INTERTOOL GT0109
2 550 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GT0109
- +380 (99) 165-58-47
Підкатний домкрат GT0109 – це ідеальний варіант для роботи з легковими авто і вантажами, що не перевищують вагу 2 т. Висота підхоплення складає 135 мм, а максимальна висота підйому дорівнює 385 мм. Підкатні домкрати найчастіше використовуються в шиномонтажних і авторемонтних майстернях. Вони зручні для пересування – на чотирьох колесах, два з яких обертаються.
Місця встановлення домкрата вказані в інструкції автомобіля. Домкрат має стояти на рівній твердій поверхні. Інакше він може перекинутися. Колеса автомобіля потрібно загальмувати і підставити під них упори. Домкрат приводиться в дію прогумованою рукояткою накачки, яка йде в комплекті. Для того, щоб підняти вантаж, необхідно закріпити рукоятку і закрити запірний клапан, обертаючи рукоятку за годинниковою стрілкою.
Гідравлічні домкрати піднімають вантаж на короткий час, так як під дією ваги робоча рідина повільно перетікає через ущільнюючі кільця і домкрат опускається вниз. Для утримання вантажу в піднятому стані і забезпечення безпеки потрібно використовувати підставки під машину. Для того, щоб опустить вантаж, необхідно повернуть рукоятку проти годинникової стрілки. Домкрат для зручності зберігання і транспортування поставляється в пластиковому футлярі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 385 мм |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 11.5 г |
| Об'єм | 0.020203 куб.м |
| Тип | домкрат підкатний |
- Ціна: 2 550 ₴






