
Домкрат гідравлічний підкатний 2 т висота підйому 135-385 мм INTERTOOL GT0108
2 499 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GT0108
- +380 (99) 165-58-47
Домкрат гідравличний підкатний GT0108 це ідеальний варіант для роботи з легковими авто і вантажами, що не перевищують вагу 2 т. Висота підхоплення становить 135 мм, а максимальна висота підйому дорівнює 385 мм. Подкатні домкрати часто використовуються в шиномонтажних та авторемонтних майстернях. Вони зручні для переміщення - на чотирьох колесах, два з яких повертаються.
Місця фіксації домкрата вказані в інструкції автомобіля. Домкрат повинен стояти на рівній твердій поверхні. В іншому випадку він може перекинутися. Колеса автомобіля потрібно загальмувати і підставити під них упори. Для того щоб підняти вантаж, необхідно закріпити рукоятку і закрити запірний вентиль, обертаючи рукоятку за годинниковою стрілкою.
Гідравлічні домкрати вікористовуються тільки для підьому вантажу, для забезпечення безпечного утримання вантажу потрібно використовувати підставки під машину. Для того щоб опустити вантаж необхідно повернути рукоятку домкрату проти годинникової стрілки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 385 мм |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 9.7 г |
| Об'єм | 0.018833 куб.м |
| Тип | домкрат підкатний |
- Ціна: 2 499 ₴





