
Комплект підставок під машину 2т, 275-428 мм, уп. 2 шт INTERTOOL GT0400
1 100 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GT0400
- +380 (99) 165-58-47
Комплект підставок під машину INTERTOOL GT0400 використовується для фіксації та підтримки при піднятті автомобіля, зокрема, для виконання профілактичних і ремонтних робіт. Ефективний у випадках, коли немає можливості використовувати естакаду або яму. Поставляється в комплекті з 2-х подставок.
Автомобіль піднімається за допомогою домкрату, після чого під нього підставляються підставки. Висота підйому є регульованою. У моделі INTERTOOL GT0400 мінімальна висота підйому становить 275 мм, максимальна - 420 мм. Для забезпечення додаткової безпеки дана модель комплектується запобіжником. Можливість фіксації на різній висоті забезпечує широкий спектр застосування комплекту GT0400.
Максимальна вантажопідйомність, на яку розрахований комплект поставок під машину GT0400 - 2 тонни. Зверніть увагу, щоб вага автомобіля, для роботи з яким будуть використовуватися підставки GT0400, не перевищувала максимальну вантажопідйомність підставок. Мінімальна висота підйому (у даної моделі – 275 мм) має співвідноситися з кліренсом автомобіля. Вона має трохи перевищувати рівень кліренса – так як підставки використовуються тільки з автомобілями, припіднятими за допомогою домкрату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Рейковий |
| Висота підйому | 428 мм |
| Висота підхоплення | 275 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 5 г |
| Об'єм | 0.015334 куб.м |
| Гарантія | 3 |
| Тип | підставки під машину |
- Ціна: 1 100 ₴
