
Драбина 3 сходинки 380*260мм висота 1131мм, до верхньої сходинки 729мм INTERTOOL LT-0037
2 150 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LT-0037
- +380 (99) 165-58-47
Драбина вирізняється своєю багатофункціональністю, стійкістю та міцністю. Широко застосовуються в будівельних, оздоблювальних та господарських роботах: при фарбуванні стелі, стін, наклеюванні шпалер, заміні лампочок, зборі врожаю з дерев та т.ін.

Надійна
Драбина виготовлена з міцного сталевого круглого профілю, витримує навантаження до 150 кг. Відповідає європейському стандарту EN14183.
Сходинки широкі (38 х 26 см) та надійні, на них Ви не боїтесь впасти. Вони вкриті нековзаючими гумовими накладками, Вы стоїте стійко!

Безпечна
Передбачена система безпеки для захисту від випадкового складання драбини під час роботі роботы (на останній сходинці є спеціальний металевий гак, який фіксує відкидну частину). Ніжки обладнані пластиковими башмаками проти ковзання.

Зручна
Драбина легко складається і займає зовсім небагато місця. Зі своїми габаритами (120х45х2.5 см) вміститься у комору, на балкон, за дверцятами і навіть під ліжком!
На драбіну зручно підійматися і переносити її в руках, завдяки м'якому большому округлому поручню.
Драбини №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2020 та 2021 році.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип драбини | Побутова |
| Кількість ступенів | 3 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Вага | 6.7 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм | 0.057257 куб.м |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 1131 см |
| Висота до верхньої сходинки | 729 мм |
| Профіль | сталевий круглий |
| Кількість сходинок | 3 |
- Ціна: 2 150 ₴






