
Рукоятка з храповим механізмом поворотна, 72 зуба 3/8 ", Cr-V STORM INTERTOOL ET-8008
347 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ET-8008
- +380 (99) 165-58-47
Призначення
Тріскачка з лінійки STORM ідеально підходить для автолюбителів та домашніх майстрів, стане відмінним помічником у побуті, в гаражі та ін. Застосовується для виконання різних монтажно-слюсарних робіт, для закручування та відкручування різьбових з'єднань. Працює в комплексі не тільки з торцевими головками, але й з подовжувачами, воротками та іншими інструментами. Розмір посадкового квадрата для головок – 3/8".

Ефективна робота
Поворотна голова тріскачки дозволяє ефективно працювати у важкодоступних місцях та в обмеженому просторі під будь-яким кутом. Наявність реверсу та швидка зміна головок спрощують роботу на багато разів!
Кнопка у верхній частині тріскачки приводить фіксуючий механізм у дію і ви з легкістю можете міняти головки, при цьому насадки надійно сидять на посадковому квадраті тріскачки та не спадають.

Надійна конструкція
Тріскачка повністю виготовлена з Сr-V сталі, яка гарантує виняткову міцність та стійкість до зносу. Храповий механізм вироблено в Тайвані, відрізняється надійністю та плавністю ходу, 72 зуби з дрібним кроком забезпечує високий крутний момент. До того ж тріскачка вкрита двома шарами нікелю, які захищають від окислення та корозії.

Зручність
Форма ручки тріскачки забезпечує максимальну ефективність від докладених зусиль. Трикомпонентне руків’я виготовлено з термопластичної (TPR) гуми, що гарантує надійне зчеплення навіть з брудними або забрудненими в мастилі руками. Легка, міцна, бензомастилостійка ручка зручно лежить у долоні під час роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип інструменту | тріскачка (вороток з храповим механізмом) |
| Розмір приєднувальних головок | 3/8" |
| Вага | 0.372 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість зубів | 72 |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм | 0.000607 куб.м |
| Особливості | поворотна |
| Довжина: | 200 мм |
| Матеріал виготовлення | Cr-V |
| Квадрат | 3/8" |
- Ціна: 347 ₴





