
Пристрій зарядний для акумуляторів 12/24 В, 0-10 А, 6-150 Ач, з мікропроцесором INTERTOOL AT-3031
1 499 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AT-3031
- +380 (99) 165-58-47
Зарядний пристрій INTERTOOL AT-3031 призначений для зарядки 12, 24 В свинцево-кислотних акумуляторних батарей. Струм зарядки 10 А для 12 В та 5 А для 24 В дозволяє зарядити найбільш популярні акумулятори ємністю від 6 до 150 Аг.
Особливості
- Активне повітряне охолодження.
- Можливість регулювання струму заряду.
- Заряджає свинцево-кислотні акумулятори, ємністю від 6 до 150 Аг.
- Захист від перегріву, перезарядження, короткого замикання і неправильної полярності.
- Відсік для зберігання кабелю з клемами.

Захист від перевантаження, короткого замикання та невірного підключення (зворотна полярність), вбережуть ваш акумулятор і зарядку від пошкоджень та поломок.
Зарядний пристрій має повністю ізольовані клеми і амперметр, для зручного контролю струму зарядки. Пристрій функціонує повністю в автоматичному режимі та регулює силу струму самостійно, у міру зарядки акумулятора. За допомогою зручного регулятора на корпусі, ви також можете регулювати максимальну силу зарядного струму.

Для зручності зберігання, на зворотному боці пристрою розташовується спеціальний відсік для зберігання мережевого кабелю з клемами.
Прилад оснащений зручною ручкою для транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Трансформаторні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.254 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм | 0.005778 куб.м |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Гарантія | 12 |
| Особливості | захист від КЗ; захист від неправильного підключення; захист від перегріву |
| Напруга живлення | 230 В/50 Гц |
| Вихідна напруга постійного струму | 12; 24 |
- Ціна: 1 499 ₴






