
Шліфмашина кутова 860 Вт, 11000 об/хв, діаметр кола 125 мм INTERTOOL DT-0267.Шліфмашинка кутова intertool
1 085 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT-0267
- +380 (99) 165-58-47
Кутова шліфмашина DT-0267 застосовується в будівництві та в металообробленні. Вона призначена для різання, шліфування та зачищення деталей із каменю, металу та інших матеріалів. Її довгастий корпус дає змогу максимально точно та чіпко обхопити шліфмашину. Це гарантує безпеку в роботі та дає змогу іноді працювати навіть у важкодоступних місцях.
Нетрадиційне для болгарок розташування додаткової ручки допомагає виконувати роботи під певним кутом до оброблюваної поверхні. Ручка розташована під нахилом до відрізного кола, а не строго перпендикулярно до корпусу. На шпиндель шліфмашини DT-0267 можна надягати коло діаметром 125 мм. Потужність, якою володіє шліфмашина, становить 860 Вт, кількість обертів, яке розвиває двигун — 11000 об/хв.
З боку редуктора біля основи розташована кнопка блокування шпинделя. Під час натискання цієї кнопки гайку шпинделя можна відкрутити тільки одним ключем, що йде в комплекті, тому що ця кнопка блокує шпиндель. Бічну ручку можна встановлювати у двох положеннях, у цьому разі зручно працюватиме як правші, так і лівші. Наявність металевого кожуха захищає оператора та оточення від миючих іскор і викидання дрібного сміття й пилу.
| Напруга живлення | 230 В |
|---|---|
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Швидкість обертання | 11000 об/хв |
| Діаметр отвору | 22,2 мм |
| Шпиндель | М14 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 2,265 кг |
| Об'єм | 0,005577 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Вага | 2 кг |
| Виробник | Intertool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 085 ₴





