Ключ балонний телескопічний Intertool HT-1605 - ручний інструмент, призначений для закручування/відкручування кріпильних елементів. Ключ такого типу найчастіше використовується в автомобільній галузі (наприклад, для відкручування/закручування гайок на колесах авто). Телескопічна конструкція ключа дає змогу збільшити важільну силу на відкручуваний кріплення і зі зручністю здійснювати монтажні/демонтажні операції у важкодоступних місцях. До комплекту постачання входять дві двобічні торцеві головки шестигранного профілю з приєднувальним квадратом 1/2". Інструмент має високий рівень зносо- та корозійостійкості, оскільки виготовлений з особливо міцної та якісної сталі та має ромове покриття. До того ж, для зручного та надійного утримання інструмента ручка покрита антиковзною гумою.
Комплектація HT-1605:
- Паковання — блістер.
- Розмір головки — 17/19 мм.
- Телескопічний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Оміднений інструмент | Так |
| Тип ключа | L-подібний |
| Розмір min | 17 мм |
| Довжина інструменту | 19 мм |
| Вага | 1.1 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 365 ₴




