Ключ балонний L-подібний 21x350 мм INTERTOOL XT-4221
Призначений для затягування і відвернення кріплень, що вимагають збільшеного зусилля. Він знайшов широке застосування в автомайстерень, при монтажі і демонтажі автомобільних коліс.
Ключ балонний L-подібний являє собою рукоятку з розташованої під кутом торцевій незнімної головкою. Головка має шестигранний робочий профіль.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Оміднений інструмент | Так |
| Тип ключа | L-подібний |
| Розмір max | 21 мм |
| Довжина інструменту | 350 мм |
| Вага | 0.58 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 178 ₴


