Ключ балонний L-подібний 17x350 мм INTERTOOL XT-4217
Ключ балонний L-подібний 17x350 мм INTERTOOL XT-4217 — призначений для затягування й закочування кріплень, що вимагають збільшеного зусилля. Він знайшов широке застосування в автомайстернях, під час монтажу та демонтажу автомобільних коліс.
Ключ балонний L-подібний INTERTOOL XT-4217 являє собою ручку з розташованою під кутом торцевою незнімною головкою. Головка має шестигранний робочий профіль.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Оміднений інструмент | Так |
| Тип ключа | L-подібний |
| Розмір max | 17 мм |
| Довжина інструменту | 350 мм |
| Вага | 0.613 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158 ₴


