
Домкрат гідравлічний підкатний 2 т у валізі, висота підйому 135-385 мм INTERTOOL GT0109
2 550 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GT-0109
- +380 (99) 165-58-47
Підкатний домкрат GT0109 – це ідеальний варіант для роботи з легковими авто та вантажами, які не перевищують вагу 2 т. Висота підхоплення становить 135 мм, а максимальна висота підйому дорівнює 385 мм. Подкатниє домкрати часто використовуються в шиномонтажних і авторемонтних майстерень. Вони зручні для пересування на чотирьох колесах, два з яких, провертаються.
Місця установки домкрата вказані в інструкції автомобіля. Домкрат повинен стояти на рівній твердій поверхні. В іншому випадку він може перекинутися. Колеса автомобіля потрібно загальмувати і підставити під них упори. Домкрат приводиться в дію прогумованою ручкою накачування, яка йде в комплекті. Для того щоб підняти вантаж, необхідно закріпити рукоятку і закрити запірний клапан обертаючи ручку за годинниковою стрілкою.
Гідравлічні домкрати піднімають вантаж на нетривалий час, так як під дією вантажу, робоча рідина повільно перетікає через ущільнювальні кільця і домкрат опускається вниз. Для утримання вантажу в піднятому стані і забезпечення безпеки потрібно використовувати підставки під машину. Для того щоб опустити вантаж необхідно повернути ручку проти годинникової стрілки. Домкрат для зручності зберігання і транспортування поставляється в пластиковому футлярі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 135 мм |
| Висота підхоплення | 385 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 10.55 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 550 ₴




