
Набір головок 10 шт 1/4" з тріскачкою INTERTOOL ET-6008.набір головок із тріскачкою 10 шт. ET-6008
345 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ET-6008
+380 (97) 240-34-39
- +380 (99) 165-58-47
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набір торцевих головок із ручкою з храповим механізмом INTERTOOL ET-6008 виготовлений із хромо-ванадієвої сталі та має підвищену міцність, пружність і зносостійкість, що неабияк збільшує термін експлуатації виробу, а також дає змогу витримувати високі навантаження.
У комплекті постачається ергономічна ручка з прогумованою ручкою, яка забезпечить максимальний комфорт під час роботи.
Тримач головок з ударостійкого пластику забезпечить зручність зберігання і транспортування набору.
До комплекту постачання набору входить ручка з квадратом 1/4" і шестигранні головки, розміром: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Квадрат | 1/4" |
| Розмір max | 14 мм |
| Розмір min | 5 мм |
| Кількість в наборі | 10 шт. |
| Оміднений інструмент | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴




