
Набір головок TORX 9 од, E10-E24, 1/2" INTERTOOL ET-6014. Набір головок торкс 9 шт.ET-6014
500 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ET-6014
+380 (97) 240-34-39
- +380 (99) 165-58-47
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набір головок TORX 9 од, E10-E24, 1/2" INTERTOOL ET-6014
Набір складається з 9 головок із шести променевою зіркою, розміром від Е10 до Е24 з розміром квадрата 1/2". Всі головки виготовлені з хромо-ванадієвої сталі, тож вам не доведеться хвилюватися, що вони зігнуті або зламаються. Всі головки набору Intertool ET-6014 акуратно складені в чорну металеву валізку, що дасть змогу брати їх із собою в будь-яку поїздку, не хвилюючись за те, що головки можуть розкотитися по багажнику машини.
Набір головок TORX INTERTOOL ET-6014
Виробник: Intertool; Вага: 1.200 г
Додаткові характеристики. Об'єм: 0.001269 м.куб; Тип: головки torx зовнішній; Квадрат: 1/2"; Головка в наборі: 9 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Зірка (Е-профіль) |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 24 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Кількість в наборі | 9 шт. |
| Оміднений інструмент | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴


