
Набір головок TORX 8 од, E5-E16, 3/8" INTERTOOL ET-6015.Набір головок ET-6015.
165 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ET-6015
+380 (97) 240-34-39
- +380 (99) 165-58-47
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набір головок TORX 10 шт, E5-E16, 3/8" INTERTOOL ET-6015.
Brand: INTERTOOL.Головок в наборі: 8 од. Розмір квадрата: 3/8". Розміри головок: Е5-Е16. Тип: набір головок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Зірка (Е-профіль) |
| Квадрат | 3/8" |
| Розмір max | 16 мм |
| Розмір min | 5 мм |
| Кількість в наборі | 8 шт. |
| Оміднений інструмент | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 256 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴

