
Вібраційна шліфмашина, 200 Вт, 11000 хід/хв, платформа 187*90 мм INTERTOOL WT-0521.Шліфмашинка інтертул.
995 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: WT-0521
+380 (97) 240-34-39
- +380 (99) 165-58-47
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вібраційна шліфмашина 200 Вт,11000 хід/хв,платформа 187*90 мм Intertool WT-0521-застосовується для фінішного шліфування і зачистки виробів перед фарбуванням,а так само для вирівнювання різних поверхонь. Двигун, потужністю 200 Вт гарантує надійну і безперебійну роботу. Робоча платформа розміром 187х90 мм забезпечує якісну обробку поверхні. Замінити шліфлистів просто, в машинці передбачені міцні затискні важелі для надійного кріплення.
Механізм шліфмашинки проробляє до 11000 хід/хв, амплітуда коливання становить 2 мм. Є вихід під пилосос з адаптером.
Зручна і компактна вібраційна шліфувальна машина має легкий ергономічний корпус з гумовими накладками для запобігання ковзання рук і комфортної роботи. Інструмент легкий, у результаті навіть при тривалій експлуатації втома від роботи мінімальна.
Механізм шліфмашинки проробляє до 11000 хід/хв, амплітуда коливання становить 2 мм. Є вихід під пилосос з адаптером.
Зручна і компактна вібраційна шліфувальна машина має легкий ергономічний корпус з гумовими накладками для запобігання ковзання рук і комфортної роботи. Інструмент легкий, у результаті навіть при тривалій експлуатації втома від роботи мінімальна.
- Легка та зручна
- Якісне шліфування і зачистка
- Рукоятка з м'якою накладкою для зручної роботи
Комплектація • вібраційна Шліфмашина
• Перехідник під пилосос
• Шліфувальний лист
• Інструкція
• Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Вага | 1.7 кг |
| Виробник | Intertool |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴





