
Ключ балонний Intertool HT-1604 X-подібний 17x19x21 мм.Ключ балонний хрестовий укріплений INTERTOOL (HT-1604)
249 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HT-1604
+380 (97) 240-34-39
- +380 (99) 165-58-47
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ключ балонний intertool HT-1604 X-подібний 17*19*21 мм.Ключ балонний хрестовий укріплений inertool (HT-1604).Професійний хрестовоподібний ключ intertool.Крестовий балонний ключ.Ключ хрещастий INTERTOOL. Якісний хрещатий ключ. балонний хрестовий ключ укріплений intertool (HT-1604).Ключ балонний хрещатий.Баллонний хрестовий ключ HT-1604 — зручний універсальний ключ для монтажу автомобільних коліс. Наявність клепаної пластини на хрестовині забезпечує додаткову міцність і довговічність конструкції ключа. Розміри головок: 17 мм; 19 мм; 21 мм. Одна основа має квадрат на 1/2" для закріплення в ньому додаткової головки будь-якого розміру з квадратом 1/2". А загальна довжина ключа становить 355 мм.
| Тип | ключ балонний хрестовий |
|---|---|
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір ключа | 355x16 мм |
| Розмір головок | 17,19,21 мм |
| Вага | 1,220 кг |
| Об'єм | 0,001601 куб.м |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Оміднений інструмент | Так |
| Тип ключа | хрестоподібний |
| Розмір min | 17 мм |
| Розмір max | 21 мм |
| Довжина інструменту | 355 мм |
| Вага | 1.22 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴


