
Ключ балонний хрестовий укріплений Intertool 14" 355 мм, D = 16 мм, 17, 19, 1/2", 22 мм (HT-1602).
239 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HT-1602
+380 (97) 240-34-39
- +380 (99) 165-58-47
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ключ балонний хрестовий укріплений Intertool 14" 355 мм, D = 16 мм, 17, 19, 1/2", 22 мм (HT-1602). Балонний хрестовий ключ HT-1602 має посилену конструкцію. Завдяки наявності клепаної пластини, що з'єднує складники ключа, він став міцнішим і зносостійким. HT-1602 — зручний універсальний ключ для монтажу автомобільних коліс. Розміри головок: 17 мм; 19 мм; 22 мм. Одна основа має квадрат на 1/2" для закріплення в ньому додаткової головки будь-якого розміру з квадратом 1/2". А загальна довжина ключа становить 355 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Оміднений інструмент | Так |
| Тип ключа | хрестоподібний |
| Розмір min | 17 мм |
| Розмір max | 22 мм |
| Вага | 1.231 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴




