Призначення
Балонний I-подібний ключ застосовується для зняття та встановлення автомобільних коліс різних транспортних засобів. Широко застосовується для ремонту автомобілів, у машинобудуванні, для слюсарних робіт та ін.

Ефективна робота
Спеціальні отвори біля основи головок, з двох сторін, дозволяють використовувати додаткові металеві прути для збільшення прикладеної сили. Таким чином, ви зможете надійно встановити або швидко демонтувати колесо з неподатливим кріпленням.

Надійна конструкція
Ключ повністю виготовлений із спеціальної високоякісної вуглецевої сталі, яка відрізняється своєю надійністю та витривалістю. Ключ довговічний і не схильний до крихкого руйнування, покритий антикорозійним шаром, що також збільшує його зносостійкість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Оміднений інструмент | Так |
| Тип ключа | I-подібний (під викрутку) |
| Розмір min | 30 мм |
| Розмір max | 32 мм |
| Вага | 2.09 кг |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм | 0.001668 куб.м |
| Тип | ключ балонний I -подібний |
| Довжина: | 403 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴

