
Рукоятка із храповым механізмом на 24 зуба 3/8''. CrV INTERTOOL HT-2105
199 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HT-2105
- +380 (99) 165-58-47
Призначення
Тріскачка ідеально підходить для автолюбителів та домашніх майстрів, стане чудовим помічником у побуті, в гаражі та ін. Застосовується для різних монтажно-слюсарних робіт, для закручування та відкручування різьбових з'єднань. Працює в комплексі не тільки з торцевими головками, але й з подовжувачами, воротками та іншими інструментами. Розмір посадкового квадрата для головок – 3/8".

Ефективна робота
Тріскачка повністю виготовлена з Сr-V сталі, що гарантує виняткову міцність та стійкість до зносу. Храповий механізм на 24 зуби забезпечує надійність та плавність ходу.
Наявність реверсу та швидка зміна головок спростять вашу роботу у багато разів! Кнопка у верхній частині тріскачки приводить фіксуючий механізм у дію і ви з легкістю можете міняти головки, при цьому насадки надійно сидять на посадковому квадраті тріскачки та не спадають.

Зручна
Двокомпонентна ручка з гумовими вставками гарантує надійне зчеплення навіть із брудними або забрудненими в маслі руками. Міцна, зручна тріскачка комфортно лежить у долоні під час роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | тріскачка (вороток з храповим механізмом) |
| Розмір приєднувальних головок | 3/8" |
| Вага | 0.298 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість зубів | 24 |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм | 0.000245 куб.м |
| Квадрат | 3/8" |
- Ціна: 199 ₴





