
Рукоятка із храповим механізмом на 45 зубів 1/2'' (Проф) CrV INTERTOOL HT-2119
297 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HT-2119
- +380 (99) 165-58-47
Призначення
Тріскачка ідеально підходить для автолюбителів та домашніх майстрів, стане чудовим помічником у побуті, в гаражі та ін. Застосовується для різних монтажно-слюсарних робіт, для закручування та відкручування різьбових з'єднань. Працює в комплексі не тільки з торцевими головками, але й з подовжувачами, воротками та іншими інструментами. Розмір посадкового квадрата для головок – 1/2".

Ефективна робота
Тріскачка повністю виготовлена з Сr-V сталі, що гарантує виняткову міцність та стійкість до зносу. Храповий механізм на 45 зубців забезпечують надійність та плавність ходу.
Наявність реверсу та швидка зміна головок спростять вашу роботу у багато разів! Кнопка у верхній частині тріскачки приводить фіксуючий механізм у дію і ви з легкістю можете міняти головки, при цьому насадки надійно сидять на посадковому квадраті тріскачки та не спадають.

Зручна
Двокомпонентна ручка з гумовими вставками гарантує надійне зчеплення навіть із брудними або забрудненими в маслі руками. Міцна, зручна тріскачка комфортно лежить у долоні під час роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | тріскачка (вороток з храповим механізмом) |
| Розмір приєднувальних головок | 1/2" |
| Вага | 0.608 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість зубів | 45 |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм | 0.000565 куб.м |
| Квадрат | 1/2" |
- Ціна: 297 ₴





