
Пристрій зарядний для акумуляторів 6/12 В, 3/6 А, 4-60 Ач, з трансформатором INTERTOOL AT-3033
1 399 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AT-3033
+380 (97) 240-34-39
- +380 (99) 165-58-47
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зарядний пристрій INTERTOOL AT-3033 призначений для зарядки 6, 12 В свинцево-кислотних акумуляторних батарей. Струм зарядки 3/6 А дозволяє зарядити акумулятори ємністю від 4 до 60 Аг.
Особливості
- Активне повітряне охолодження.
- Можливість регулювання струму заряду.
- Заряджає свинцево-кислотні акумулятори, ємністю від 4 до 60 Аг.
- Захист від перегріву, перезарядження, короткого замикання і неправильної полярності.

Захист від перевантаження, короткого замикання та невірного підключення (зворотна полярність), вбережуть ваш акумулятор і зарядку від пошкоджень та поломок.
Має амперметр для зручного контролю струму зарядки. За допомогою кнопок на корпусі, ви також обрати необхідний струм зарядки та напругу акумулятора.

На корпусі розміщена зручна ручка для транспортування.
Зарядний пристрій має повністю ізольовані клеми.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Трансформаторні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.085 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм | 0.00645 куб.м |
| Споживана потужність | 72 Вт |
| Гарантія | 12 |
| Особливості | захист від КЗ; захист від неправильного підключення; захист від перегріву |
| Напруга живлення | 230 В/50 Гц |
| Вихідна напруга постійного струму | 6-12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴





